Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Семіна для вчителів математики.

Date: 25 жовтня 2018 о 18:21, Refreshed 11 листопада 2018 о 18:27
297 views

24 жовтня 2018 року на базі Карачієвецького НВК відбувся семінар для вчителів математики з проблеми: «Реалізація наскрізних змістових ліній навчальної програми з математики».

Ми хочемо перейти від школи,

яка напихає дітей знаннями,

які дуже швидко застарівають,

до школи компетентностей.

Л.Гриневич

Семінар відкрила методист РМК Побєдінська Надія Василівна, яка обґрунтувала актуальність та перспективність вибраної проблеми. Директор навчального закладу Бабчинська Ольга Володимирівна цікаво представила навчальний заклад та свою роботу, як вчителя математики.

Під час теоретичної частини методист РМК Побєдінська Надія Василівна та директор НВК Бабчинська Ольга Володимирівна ознайомили педагогів з використанням навчальних ресурсів для реалізації наскрізних змістових ліній на уроках математики, продемонстрували різні відкриті електронні ресурси, які можна використовувати під для складання задач.

Під час практичної частини відбувся методичний практикум з проблеми «Формування ключових компетентностей, інтеграція та реалізація наскрізних ліній у процес навчання математики».

Учасники були об'єднані у три групи, кожна з яких мала назву наскрізної змістової лінії: «Екологічна безпека й сталий розвиток», «Громадянська відповідальність», «Підприємливість і фінансова грамотність». Робота в групах була організована за технологією «Фішбоун». Перед кожною групою було поставлено кілька проблемних завдань, після розгляду кожного з яких спікер групи пропонував своє бачення реалізації завдання.

Підсумок семінару було проведено у формі круглого столу, під час якого учасники семінару ділилися враженнями, обмінювалися думками від побаченого та почутого. Запрошені вчителі відзначили високий професійний рівень педагогів, доцільність і практичність такого методичного заходу.

Автор:

Comments:
Only authorized users can leave comments.