Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

.

Карачієвецький НВК з 11 січня 2021 року (згідно розпорядження другої сесії YІІІ скликання Віньковецької селищної ради від 15 грудня 2020 року, наказу №3-о/д від 11 січня 2021 року) перейменована на Карачієвецьку гімназію Віньковецької селищної ради Хмельницької області.

Новий рік - найочікуваніше свято для дітей та дорослих.

Щиро вітаємо Сивун Поліну Миколаївну з успішним проходженням сертифікації вчителів початкових класів.

Насичений подіями рік добігає кінця, і наступає довгоочікувана казкова пора, коли дива стають реальністю. В ніч з 18 на 19 грудня Святий Миколай спускається із небес, щоб нагородити малюків за їх добрі вчинки.

14 жовтня відзначають одразу три свята, тісно пов'язані між собою:День захисника України, Покрови Пресвятої Богородиці та День Українського козацтва.

Шановні педагоги, дорогі учні, батьки!
Щиро вітаємо з Днем знань — справжнім всенародним святом мудрості, доброти і людяності. Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.

Уряд продовжив строки загальнонаціонального карантину в Україні – він триватиме до 22 травня 2020 року. Таке рішення було прийняте 4 травня 2020 року, під час засідання Кабміну в Києві.
“Рішення Уряду передбачає послаблення деяких карантинних обмежень з 11 травня. Українці зможуть знову ходити в парки та сквери, запрацюють перукарні, буде дозволена оптова і роздрібна торгівля непродовольчими товарами.
Однак для закладів освіти все залишиться незмінним – вони проводять дистанційне навчання та готуються до завершення навчального року”, – пояснила т.в.о. Міністра освіти і науки Любомира Мандзій.

Лист служби у справах дітей від 02.04.2020

Комп'ютерна Академія "IT Step" м. Хмельницький
⚡ 5 найкорисніших днів під час карантину для Вашої дитини ⚡️
Ми запускаємо всеукраїнський безкоштовний IT-Марафон в ONLINE форматі для дітей 9-15 років від Міжнародної Комп'ютерної Академії IT STEP

Освіта має бути доступною для всіх, а карантин — не перешкода для поліпшення навичок та поглиблення знань. Тому до завершення карантину видавництво "Ранок" проводить безкоштовні онлайн-уроки для учнів та віртуальні педради для вчителів у Віртуальній школі «Ранок».

6 квітня в Україні розпочнеться проект «Всеукраїнська школа онлайн», що розрахований для учнів з п’ятого по одинадцятий клас.
Про це повідомив Президент України Володимир Зеленський у своєму зверненні щодо ситуації з протидією коронавірусу.
За словами Президента, у межах проекту 40 педагогів з Києва на час карантину стануть вчителями для всієї України.

Загальнонаціональний карантин, який мав тривати до 3 квітня включно, продовжено на 21 день – до 24 квітня включно. Відповідне рішення Уряд ухвалив сьогодні, 25 березня 2020 року.
Таким чином, усі заклади освіти незалежно від форми власності та сфери управління мають продовжити карантинні заходи до відповідного терміну.
Ми продовжуємо навчатися дистанційно.
Завдання будуть оновлюватися та додаватися.

Що означає «самоізоляція»?
Для кого потрібна самоізоляція?
Скільки триває самоізоляція?
Як підготуватись до самоізоляції?
Що робити, якщо я живу не сам/сама?
На ці та інші важливі питання Ви знайдете відповіді у цьому розділі.

Міністерство освіти і науки спільно з Міністерством охорони здоров’я дали роз’яснення батькам, що та таке коронавірус, як зменшити шанси інфікування для дітей.

В Карачіївецькому НВК День безпечного Інтернету відзначається щороку. Цього року  - це 11 лютого. У цей День, всі учасники освітнього процесу об’єдналися заради підвищення освіченості з питань безпеки онлайн та участі у заходах. Особлива увага приділяється підростаючому поколінню. Адже, діти та молодь мають право на особливий захист і допомогу під час роботи в Інтернеті, і мають бути під особливим захистом від перешкод для свого фізичного, психічного й морального благополуччя, зокрема від сексуальної експлуатації та наруги в Інтернеті та інших форм кіберзлочинності.