Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Випускне свято в дитячому садочку Карачієвецького НВК

Date: 24 травня 2018 о 15:54

Випускне свято в дитячому садочку Карачієвецького НВК

Випуск з дитячого садка – особливий день для кожної дитини. Адже закінчився перший відповідальний етап життя, скінчився безтурботний період раннього дитинства. Гарно й урочисто пройшло прощання з дитсадком у нашому дошкільному навчальному закладі.

24 травня у дитячому садочку Карачієвецького НВК відбулось випускне свято на яке завітали батьки, гості, щоб подивитися на майбутніх першокласників.

Цього року з нашого садочка випускається троє діток – це Грошко Маша, Кащук Настя і Плескань Діма. Випускники під музику та оплески присутніх з кульками в руках зайшли до святково прикрашеної кімнати. Продекламувавши декілька віршиків, дітки заспівали пісеньку «Час летить» у словах якої вони прощаються з дитячим садочком. Сльози і усмішка виступали на очах  у батьків і вихователів під час виконання пісні. Також вихованці  танцювали прощальний таночок з іграшками. Молодші дошкільнята, а саме  Магаляс Каріна, Шершун Яна, Корабель Назар, Цапюк Ангелінка, Дехтяр Назар, Бачинська Іванка також звернулися до випускників садочка з гарними словами і подарували їм по букету квітів. Під кінець дійства випускникам були вручені медалі випускника дитячого садка. Дуже приємно було чути слова подяки від батьків випускників до вихователів, за що ми їм дуже вдячні. Святковим короваєм і гарними, щирими словами мама випускниці поблагословила дітей. Батьки простелили вишиті рушники над голівками випускників, під які вони виходять із кімнати дитячого садка.

Багато хороших слів було сказано в цей день і в адресу випускників та їх батьків і в адресу вихователів, бо саме завдяки спільним зусиллям ми маємо хороших, розумних, а головне – здорових дітей, які мають свої мрії і уподобання. Які вміють гарно співати і танцювати, що вдало було показано на святі.

Швидко минуло свято, а попереду у випускників та їх батьків відповідальний період – ретельна підготовка до школи. Тож успіхів вам, любі діточки, а батькам ми бажаємо – міцного здоровꞌя , терпіння і мудрості!

Т. Гаврюшенко     вихователь дитячого садка

Comments:
Only authorized users can leave comments.